Kısa Devre Halkası, Rotor Bar ve CER Motor Bobinleri Alımı
Kısa Devre Halkası, Rotor Bar ve CER Motor Bobinleri Alımı ihalesi (İKN 2025/2157642) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2157642
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2157642 · Sonuç tarihi: 12.01.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Albaksan Alaşımlı Bakır Sanayi ve Ticaret Anonim Şiketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺600.140.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Albaksan Alaşımlı Bakır Sanayi ve Ticaret Anonim Şiketi — ₺300.070
Albaksan Alaşımlı Bakır Sanayi ve Ticaret Anonim Şiketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Albaksan Alaşımlı Bakır Sanayi ve Ticaret Anonim Şiketi — ₺300.070
Albaksan Alaşımlı Bakır Sanayi ve Ticaret Anonim Şiketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
TMS Tren Bakım Onarım Anonim Şirketi — ₺332.800
TMS Tren Bakım Onarım Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kısa Devre Halkası, Rotor Bar ve CER Motor Bobinleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Albaksan Alaşımlı Bakır Sanayi ve Ticaret Anonim Şiketi, ₺300.070; 2. kısım: Albaksan Alaşımlı Bakır Sanayi ve Ticaret Anonim Şiketi, ₺300.070; 3. kısım: TMS Tren Bakım Onarım Anonim Şirketi, ₺332.800.
SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- E5000 Tipi Lokomotif İmalatı Amortisör Temini — Gürmak Amortisör Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺203.220 (13.02.2026)
- Boji ve Beşik Traversi Yarı Mamul, Döküm ve Dövme Parçalar (234 Kalem) — İnotra Raylı Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺441.533 (24.04.2026)
- E Tipi Kuplör Temini — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺454.300 (21.04.2026)
- E5000 Tipi Lokomotif İmalatı Pivo Temini — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺130.320 (05.02.2026)
SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →