KİŞİSEL KORUYUCU EKİPMAN SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilKİŞİSEL KORUYUCU EKİPMAN SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/435029) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/435029
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/435029 · Sonuç tarihi: 26.10.2020
İhalenin konusu
4 Kalem Kişisel Koruyucu Ekipman Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Oley Tıbbi Ürünler ve Medikal Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.644.608.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Oley Tıbbi Ürünler ve Medikal Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺292.500
Oley Tıbbi Ürünler ve Medikal Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
HAN Tarımsal ve Hayvansal Ürünler Tekstil Medikal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺6.200
HAN Tarımsal ve Hayvansal Ürünler Tekstil Medikal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KİŞİSEL KORUYUCU EKİPMAN SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Oley Tıbbi Ürünler ve Medikal Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺292.500; 2. kısım: HAN Tarımsal ve Hayvansal Ürünler Tekstil Medikal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺6.200.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- TKDK Erzincan İl Koordinatörlüğü 2024 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺292.100, Erzincan (16.12.2025)
- GÜVENLİK GÖREVLİSİ ÜNİFORMA SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺292.916, Çanakkale (03.12.2021)
- Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı İçin Yazlık Giyim, İç Giyim, Spor Ayakkabı, Yazlık Ayakkabı ve Terlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺293.350, Diyarbakır (25.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →