KIŞLIK KORUYUCU GİYİM EŞYALARI SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilKIŞLIK KORUYUCU GİYİM EŞYALARI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/469235) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/469235
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Kahramanmaraş
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/469235 · Sonuç tarihi: 02.11.2020
İhalenin konusu
2247 adet ve 1267 çift kışlık koruyucu giyim eşyalarının temini mal alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Afka Enerji Elektrik İnşaat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺14.368
Afka Enerji Elektrik İnşaat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Foma Yapı Deri Tekstil Hayvancılık Besicilik Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi — ₺13.054
Foma Yapı Deri Tekstil Hayvancılık Besicilik Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Yeni Çağ Deri Giyim Kuyumculuk Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺172.334
Yeni Çağ Deri Giyim Kuyumculuk Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KIŞLIK KORUYUCU GİYİM EŞYALARI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Afka Enerji Elektrik İnşaat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺14.368; 2. kısım: Foma Yapı Deri Tekstil Hayvancılık Besicilik Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺13.054; 3. kısım: Yeni Çağ Deri Giyim Kuyumculuk Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺172.334.
ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(EÜAŞ) AFŞİN-ELBİSTAN B TERMİK SANTRALI İŞL.MÜD. Kışlık koruyucu giyim eşyalarının temini alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- KIŞLIK KORUYUCU GİYİM EŞYALARI SATIN ALINACAKTIR — Yeni Çağ Deri Giyim Kuyumculuk Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺179.661 (14.12.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Koruyucu İş Güvenliği Malzemeleri — İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi., ₺14.708, Sakarya (06.04.2021)
- GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR — Naturel Sosyal Hizmetler Tekstil Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.720, Ankara (14.01.2021)
- Sağlık Personeli Kıyafet Alımı (Forma, Önlük ve Yelek) — Nazenin Kardeşler Tekstil Turizm İnşaat Pazarlama Gıda Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺13.700, Mersin (10.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →