KKD: Kulaklık, Kulak Tıkacı, Dispanser, İzole Eldiven Temini
Giyim ve TekstilKKD: Kulaklık, Kulak Tıkacı, Dispanser, İzole Eldiven Temini ihalesi (İKN 2025/1992285) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1992285
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1992285 · Sonuç tarihi: 31.12.2025
İhalenin konusu
Mal Alımı – KKD Kulaklık, Kulak Tıkacı, Dispanser, İzole Eldiven Temini – 8 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺11.274
2. kısım
Bayko Ayakkabıcılık İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺3.182
Bayko Ayakkabıcılık İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KKD: Kulaklık, Kulak Tıkacı, Dispanser, İzole Eldiven Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.274; 2. kısım: Bayko Ayakkabıcılık İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.182.
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- XLPE Güç Kablosu — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.250 (18.12.2025)
- Yeraltı Exproof Ek Kutusu Temini — EDH Mühendislik Limited Şirketi, ₺10.500 (28.04.2026)
- Toz Ölçüm Cihazı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺12.145 (15.12.2025)
- Ters Yıkama Filtre İstasyonu Temini — FYDR Maden Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺10.240 (03.02.2026)
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- TEK MASKE–TEK KULLANIMLIK TULUM VE — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.215, Burdur (21.02.2022)
- 2022 Yılı DSİ 4 Bölge Müdürlüğü Kişisel Koruyucu Donanımlar İle Koruyucu Giyim Eşyaları Mal Alımı — İştegüvenlik Korunma ve Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺11.400, Konya (15.09.2022)
- KIRTASİYE, BİLİŞİM, MEFRUŞAT, GİYİM VE TEMİZLİK — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.067, Tunceli (07.11.2019)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →