Kamu İhaleleri

Kocaeli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 2021 Yılı (01/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası) Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri

Sağlık ve Sosyal Hizmetler

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Kocaeli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 2021 Yılı (01/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası) Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri" ihalesini Katmışlar Yemek İnşaat Taah.Tur.San Tic.Ltd.Şti. 3.884.514,4 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/545148).

İhale Kayıt No
2020/545148
Kazanan firma
Katmışlar Yemek İnşaat Taah.Tur.San Tic.Ltd.Şti.
Sözleşme bedeli
₺3.884.514
İstekli sayısı
İl
Kocaeli
Sonuç tarihi
24.02.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/545148 · Sonuç tarihi: 24.02.2021

İhalenin konusu

Kocaeli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların toplam 1.580.163 adet/Öğün Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Katmışlar Yemek İnşaat Taah.Tur.San Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →