Kamu İhaleleri

Kocaeli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşların Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere 2026 Yılı (01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası) Şoför Dahil Araç Kiralama Hizmet Alımı

Sağlık ve Sosyal Hizmetler

Kocaeli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşların Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere 2026 Yılı (01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası) Şoför Dahil Araç Kiralama Hizmet Alımı ihalesi (İKN 2025/1775969) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2025/1775969
Kısım sayısı
2
İl
Kocaeli

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1775969 · Sonuç tarihi: 13.01.2026

İhalenin konusu

1 Adet Binek, 29 Adet Pick-Up ve 5 Adet 16+1 Minibüs Olmak Üzere Şoför Dahil Toplam 35 Adet Araç

İş kalemiMiktarBirim
Binek1Adet
Pick-Up29Adet
16+1 Minibüs Olmak Üzere Şoför Dahil Toplam 35 Adet Araç5Adet

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Körfez Turizm Seyahat Nakliyat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi — ₺14.473.124 (6 istekli)
Körfez Turizm Seyahat Nakliyat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Körfez Turizm Seyahat Nakliyat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi — ₺15.306.129 (6 istekli)
Körfez Turizm Seyahat Nakliyat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →