Konduktor Salterı-Sınır Salterı (T300173 Acıl Cıkıssalterı Icın)- Fıs (Seslendırme ve Kumanda Kablolu)
Konduktor Salterı-Sınır Salterı (T300173 Acıl Cıkıssalterı Icın)- Fıs (Seslendırme ve Kumanda Kablolu) ihalesi (İKN 2022/517120) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/517120
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/517120 · Sonuç tarihi: 28.09.2022
İhalenin konusu
Toplam: 3 Kalem- Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sönmez Toplu Taşıma Sistemleri Teknik Ürünler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺159.726.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sönmez Toplu Taşıma Sistemleri Teknik Ürünler Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺47.125
Sönmez Toplu Taşıma Sistemleri Teknik Ürünler Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Sistem Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺39.600
Sistem Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Konduktor Salterı-Sınır Salterı (T300173 Acıl Cıkıssalterı Icın)- Fıs (Seslendırme ve Kumanda Kablolu) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sönmez Toplu Taşıma Sistemleri Teknik Ürünler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺47.125; 2. kısım: Sistem Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺39.600.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Operatör Paneli (200 Adet) — Anonim Şirketi, ₺48.800 (25.07.2025)
- DMU Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Atalay Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺48.800 (02.07.2025)
- Jumper Cable Of Terra Project- Local Engine Control — DİMSA Raylı Sistemler Otomotiv ve Savunma Sanayi Limited Şirketi, ₺50.000 (09.06.2026)
- Aseton (Sanayi Tipi)-Selulozik Tiner-Poliüretan Son Kat Açık Krem- Poliüretan Son Kat Boya-Poliüretan Boya-Polyester Poliüretan Astar Boya-Epoksi Astar Boya-Epoxi Dolgu Macunu- Epoxy Anticorrossive- Polyester Macunu, Kalın, Dolgu Macunu — Limited Şirketi, ₺50.905 (17.09.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →