Kontrol Teknesi Hizmeti
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı - Deniz ve Kıyı Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından açılan "Kontrol Teknesi Hizmeti" ihalesini İZAYDAŞ İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme Anonim Şirketi 3.730.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/102776).
- İhale Kayıt No
- 2026/102776
- Kazanan firma
- İZAYDAŞ İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.730.000
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 13.03.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/102776 · Sonuç tarihi: 13.03.2026
İhalenin konusu
01.03.2026-31.12.2026 Tarihleri Arasında Kontrol Teknesi Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İZAYDAŞ İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺512.455.000.
- İdare hakkında: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı - Deniz ve Kıyı Hizmetleri Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.