Konveyör Bant Alımı
Sulama ve İş MakineleriKonveyör Bant Alımı ihalesi (İKN 2026/1188357) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1188357
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1188357 · Sonuç tarihi: 06.08.2026
İhalenin konusu
Konveyör Bant – Muhtelif Tip ve Uzunlukta
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kale Kayışları Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺258.159
Kale Kayışları Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Derby Konveyör Bant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺2.715.868
Derby Konveyör Bant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Konveyör Bant Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kale Kayışları Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺258.159; 2. kısım: Derby Konveyör Bant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.715.868.
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 870000 Adet Lam PP Torba Mal Alımı — Gülsan Sentetik Dokuma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺245.340 (02.07.2026)
- 2 Adet Yüksek Basınçlı Su Jeti Alımı — EB Su Jeti Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺99.900 (06.08.2026)
- 600 m Ton Anyonik Flokulant Alımı — SNF Floerger Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺972.000 (01.09.2026)
- 192000 Adet Big Bag Torba Alımı — Kaymaz Ambalaj İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.511.440 (11.06.2026)
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sulama ve İş Makineleri
- PEYZAJ VE SULAMA SİSTEMİ MALZEMESİ SATIN — Pektaş Kardeşler Fidancılık Nakliyat İnşaat Madencilik Temizlik Hizmetleri Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺260.020, Gümüşhane (17.05.2021)
- DAMLA SULAMA MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺245.000, Düzce (29.03.2021)
- 2020 Yılı Proje Kapsamındaki Parkların Elektrik Ve Sulama Sistemlerinin Malzeme Alımları Ve Mevcut Bulunan Park Ve Yeşil Alanlarımız İle Hizmet Binalarının Bakım Ve Kontrollerinde Kullanılacak Mal Alımı — İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş, ₺237.415, Balıkesir (14.05.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →