KOSGEB Merkez Teşkilatı 18 Aylık 2022-2023 Personel Taşıma (Servis) Hizmeti Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDestek Hizmetleri Daire Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından açılan "KOSGEB Merkez Teşkilatı 18 Aylık 2022-2023 Personel Taşıma (Servis) Hizmeti Alımı" ihalesini Öz Samet İnşaat Tur.Har.Nak.Taa.Tic.ve San.Ltd.Şti. 6.994.890 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 9 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/487057).
- İhale Kayıt No
- 2022/487057
- Kazanan firma
- Öz Samet İnşaat Tur.Har.Nak.Taa.Tic.ve San.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺6.994.890
- İstekli sayısı
- 9
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 20.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/487057 · Sonuç tarihi: 20.07.2022
İhalenin konusu
KOSGEB Merkez Teşkilatı Personelinin Servis Hizmetini Sağlamak İçin; 10 (On) Adet En Az 17 Koltuk Kapasiteli (Şoför Dahil) Minibüs 5 (Beş) Adet En Az 19 Koltuk Kapasiteli (Şoför Dahil) Midibüs 1 (Bir) Adet En Az 20 Koltuk Kapasiteli (Şoför Dahil) Midibüs 4 (Dört) Adet En Az 23 Koltuk Kapasiteli (Şoför Dahil) Midibüs 4 (Dört) Adet En Az 28 Koltuk Kapasiteli (Şoför Dahil) Midibüs Olmak Üzere Toplam 24 Adet Servis Aracı Kiralanması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 9 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %67 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Öz Samet İnşaat Tur.Har.Nak.Taa.Tic.ve San.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.128.370.
- İdare hakkında: Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Öz Samet İnşaat Tur.Har.Nak.Taa.Tic.ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →