Kozaklı Bölgesi Katı Atık Aktarma İstasyonu İşletilmesi Ve Atıkların Taşınması
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKapadokya İl Özel İdareleri Ve Belediyeler Birliği tarafından açılan "Kozaklı Bölgesi Katı Atık Aktarma İstasyonu İşletilmesi Ve Atıkların Taşınması" ihalesini Üç Ay Madencilik Limited Şirketi 536.400 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 9 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/76995).
- İhale Kayıt No
- 2022/76995
- Kazanan firma
- Üç Ay Madencilik Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺536.400
- İstekli sayısı
- 9
- İl
- Nevşehir
- Sonuç tarihi
- 15.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/76995 · Sonuç tarihi: 15.03.2022
İhalenin konusu
31.12.2022 Tarihine Kadar, Katı Atık Aktarma İstasyonu İşletilmesi ve 3.600 Ton Atık Taşınması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 9 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %67 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Üç Ay Madencilik Limited Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺126.019.115.
- İdare hakkında: Kapadokya İl Özel İdareleri Ve Belediyeler Birliği adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Üç Ay Madencilik Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →