KUMAŞ SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilKUMAŞ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/883573) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/883573
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/883573 · Sonuç tarihi: 07.03.2022
İhalenin konusu
3 Kalem - Kumaş Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 3 Kalem Kumaş Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Momed Mobilya Med.Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺910.000 (3 istekli)
Momed Mobilya Med.Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bayramoğlu Konfeksiyon San.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺102.000 (2 istekli)
Bayramoğlu Konfeksiyon San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KUMAŞ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Momed Mobilya Med.Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺910.000; 2. kısım: Bayramoğlu Konfeksiyon San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺102.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 5 Kalem, 4 Kısım Trafik Jandarması Kıyafeti — CSF Tekstil Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺910.000 (06.01.2025)
- İş Kıyafeti Alımı İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺909.930, Kocaeli (27.07.2022)
- 5 (Beş) Kısım Sürekli İşçi Kıyafeti Alımı — Kit Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺910.300, Samsun (10.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →