Kurumumuz Başkanlık Merkez Teşkilatı ile İl Müdürlükleri ve Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüklerinin, ihtiyacı olan Kargo Taşıma
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından açılan "Kurumumuz Başkanlık Merkez Teşkilatı ile İl Müdürlükleri ve Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüklerinin, ihtiyacı olan Kargo Taşıma" ihalesini Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi. 2.771.185,27 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/620041).
- İhale Kayıt No
- 2020/620041
- Kazanan firma
- Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.771.185
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 09.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/620041 · Sonuç tarihi: 09.02.2021
İhalenin konusu
02.01.2021-31.12.2021 tarihleri arası 12 ay süreyle muhtelif ağırlıklarda 227.157 adet Kargo Taşıma hizmet alımı işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.540.765.
- İdare hakkında: Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →