Kütahya Emet Anadolu İmam Hatip Lisesi Emine Sümeral Pansiyonu Yapım İşi
İnşaat / Yapım İşleriT.C. Kütahya İl Özel İdaresi tarafından açılan "Kütahya Emet Anadolu İmam Hatip Lisesi Emine Sümeral Pansiyonu Yapım İşi" ihalesini Kahramanlar İnşaat Elektrik Gıda Turz.Temiz.Yem. İth.İhr. San.Tic.Ltd.Şti. 09 TEMMUZ 2021 – Sayı 4400 9.742.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/220418).
- İhale Kayıt No
- 2021/220418
- Kazanan firma
- Kahramanlar İnşaat Elektrik Gıda Turz.Temiz.Yem. İth.İhr. San.Tic.Ltd.Şti. 09 TEMMUZ 2021 – Sayı 4400
- Sözleşme bedeli
- ₺9.742.000
- İstekli sayısı
- 6
- İl
- Kütahya
- Sonuç tarihi
- 16.06.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/220418 · Sonuç tarihi: 16.06.2021
İhalenin konusu
Projelerde detayı belirtildiği şekilde % 80,5509 İnşaat İmalatları, % 9,9369 Elektrik Tesisatı, % 9,5122 Mekanik Tesisat İşlerinden Oluşan Bodrum+Zemin+4 Normal Kat+Çatı Katı Olmak Üzere Toplam 3850 m² İnşaat Alanından Oluşan Betonarme Bina Yapımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (10 istekli) %40 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺9.742.000 — T.C. Kütahya İl Özel İdaresi adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 44 ihalede ortalamanın (6.330.245,4 ₺) %54 üzerinde.
- İdare hakkında: T.C. Kütahya İl Özel İdaresi adına sonuçlanan 64 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.