Laboratuvar Cihazları
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfLaboratuvar Cihazları ihalesi (İKN 2021/760129) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/760129
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/760129 · Sonuç tarihi: 01.02.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Entropi Analitik Cihazlar Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺997.655.
- İdare hakkında: Teknik Araştırma ve Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Entropi Analitik Cihazlar Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺313.680 (2 istekli)
Entropi Analitik Cihazlar Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Lita Analitik Cihazlar Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺299.700 (2 istekli)
Lita Analitik Cihazlar Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Laboratuvar Cihazları ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Entropi Analitik Cihazlar Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺313.680; 2. kısım: Lita Analitik Cihazlar Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺299.700.
Teknik Araştırma ve Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1-Otomatik Katı Faz Ekstraksiyon (SPE) Cihazı (1 Adet), 2-Azot Distilasyon Cihazı (1 Adet) — Entropi Analitik Cihazlar Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺683.975 (13.01.2022)
- Cryptosporidium Ookist Analiz Cihazları — Art Laborteknik Limited Şirketi, ₺799.450 (20.11.2025)
- UV Hızlandırılmış Yaşlandırma Cihazı — Etki Kalite Kontrol Cihazları ve Kalibrasyon Hizmetleri Limited Şirketi, ₺985.000 (16.10.2025)
- Kimyasal Sarf Malzemeler ve Laboratuvar Gereçleri — Tin Mühen.Kimy.Mad.ve Lab.Cih.İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Ş, ₺1.484.800 (30.09.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 41 Kalem Diş Sarf ve Tıbbi Sarf Malzeme Alımı İşi — İnci Dental Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺313.800, Batman (28.07.2026)
- 2022/2023 Yılları Biyomedikal Tüketim Diş Malzemeleri Alımı — Trend Radyoloji Medikal Ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi, ₺313.810, İzmir (07.12.2021)
- Medikal Malzeme ve Jeneratör Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺313.500, Adana (16.04.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →