LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerLABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/584977) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/584977
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/584977 · Sonuç tarihi: 31.12.2019
İhalenin konusu
Preanalitik Süreç Ve Sarf Malzeme: 8.400.000 Tüp Kültür Testleri: 4.500.000,82 Puan
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Pera Medikal Anonim ġirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.761.740.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Pera Medikal Anonim ġirketi — ₺5.942.427
Pera Medikal Anonim ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Güven Medikal Pazarlama Ġth.Ġhr.San.ve Tic.Ltd.ġti — ₺8.313.070
Güven Medikal Pazarlama Ġth.Ġhr.San.ve Tic.Ltd.ġti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Pera Medikal Anonim ġirketi, ₺5.942.427; 2. kısım: Güven Medikal Pazarlama Ġth.Ġhr.San.ve Tic.Ltd.ġti, ₺8.313.070.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- Toplu Görüntüleme Hizmet Alımı — Baytuna Sağlık Eğitim Altın İnş.Dan.Hiz.San.Tic.Ltd., ₺5.939.812, İzmir (26.12.2019)
- Diş Laboratuvar Hizmetleri Alımı — Çığ Dental Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.949.500, Niğde (16.09.2022)
- 12 Aylık Ev Hemodiyalizi Hizmet Alımı — Fresenıus Medikal Hizmetler Anonim Şirketi, ₺5.932.495, Isparta (26.12.2025)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →