LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerLABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/113573) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/113573
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Yalova
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/113573 · Sonuç tarihi: 22.04.2021
İhalenin konusu
2 Grup Laboratuvar Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Deva Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.236.024.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Deva Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺479.073
Deva Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Mefamed Tıbbi Ürünler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺543.139
Mefamed Tıbbi Ürünler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Deva Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺479.073; 2. kısım: Mefamed Tıbbi Ürünler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺543.139.
SAĞLIK BAKANLIĞI YALOVA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Yalova İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Sağlık Kuruluşlarının Laboratuvarları İçin Puan Temelli Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi, ₺10.475.351 (21.01.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — A Class Medikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺480.000, Aydın (26.03.2021)
- LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — A Class Medikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺487.500, Adana (19.03.2021)
- 24 Aylık Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi Hizmet Alımı — Akgün Bilgisayar Program Ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺488.160, Tokat (28.05.2021)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →