LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerLABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/194834) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/194834
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/194834 · Sonuç tarihi: 04.06.2021
İhalenin konusu
4 Kısım Laboratuvar Hizmet Alımı (Mikrobiyoloji)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 65 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.947.053.665.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi — ₺2.128.641
Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Deniz Laboratuvar Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi — ₺2.552.972
Deniz Laboratuvar Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi, ₺2.128.641; 2. kısım: Deniz Laboratuvar Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺2.552.972.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- 2026 Yılı Laboratuvar ve Röntgen Hizmeti Alımı İşi — Erdoba İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺2.146.800, İstanbul (07.01.2026)
- 5 Bölge Müdürlüğü Yangın İhbar ve Uyarı Algılama Sistemlerinin Rehabilitasyonu — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.087.000, Malatya (11.06.2026)
- Burdur Bucak İsmail Şerife Sarı Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü Binası Proje İşi — Oray Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Müşavirlik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, ₺2.079.000, Burdur (04.11.2025)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →