LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerLABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/408870) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/408870
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Şırnak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/408870 · Sonuç tarihi: 23.09.2021
İhalenin konusu
6 Kısım Puan Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alice Medikal Sos.Hikırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.676.285.
- İdare hakkında: İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Puan Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet (Biyokimya - Hemogram - Koagülasyon - Kan Gazı - Sedimentasyon - İdrar) hizmet alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alice Medikal Sos.Hikırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti — ₺2.425.508 (4 istekli)
Alice Medikal Sos.Hikırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Lab-Tek Medikal Tic.Ltd Şti. — ₺26.992.075 (1 istekli)
Lab-Tek Medikal Tic.Ltd Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alice Medikal Sos.Hikırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti, ₺2.425.508; 2. kısım: Lab-Tek Medikal Tic.Ltd Şti., ₺26.992.075.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- 2026 Yılı Protez Laboratuvarı Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.430.000, Konya (09.01.2026)
- 4 Grup Puan Karşılığı Hizmet Alımı İhalesi — Algen Diagnostik Medikal Limited Şirketi, ₺2.435.907, Ankara (17.12.2025)
- TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR — Baytuna Sağlık Eğitim Altın İnş.Dan.Hiz.San.Tic.Ltd., ₺2.436.065, İzmir (06.07.2020)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →