LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerLABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/328463) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/328463
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Yozgat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/328463 · Sonuç tarihi: 31.05.2022
İhalenin konusu
3 Kalem Laboratuvar Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: YOZGAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 24 Aylık 2 Basamak Laboratuvar Hizmet İhalesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺14.440.670 (3 istekli)
2. kısım
Bizim Sağlık Ürünleri İnşaat Temizlik Ofset Matbaacılık İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺14.071.291 (4 istekli)
Bizim Sağlık Ürünleri İnşaat Temizlik Ofset Matbaacılık İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺14.440.670; 2. kısım: Bizim Sağlık Ürünleri İnşaat Temizlik Ofset Matbaacılık İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺14.071.291.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- Bergama Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 8 Aylık (01/05/2026- 31/12/2026) Diş Protez Hizmet Alımı — AS Anatomik Diş Protez Laboratuarı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.367.977, İzmir (17.04.2026)
- 24 Aylık Merkez Laboratuvarı Dış Laboratuvar Hizmet Alımı — Ahenk Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ve İlaç Tıbbi Malzeme Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺14.364.390, Denizli (22.05.2026)
- LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — Gen Era Diagnostik Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺14.361.138, Aydın (07.07.2022)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →