LABORATUVAR SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfLABORATUVAR SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/353968) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/353968
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sinop
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/353968 · Sonuç tarihi: 08.09.2020
İhalenin konusu
45 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.429.757.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺31.257
Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. — ₺96.436
Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LABORATUVAR SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺31.257; 2. kısım: Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti., ₺96.436.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Hastane Geneli Sarf Malzeme Alımı — Gün Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺31.250, Muğla (27.07.2026)
- Sağlık Tesisimizin 58 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme ve Cerrahi Alet İhtiyacı Alımı — Dünya Dental Sağlık Araç Gereçleri İthalat İhracat Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺31.250, İstanbul (11.12.2025)
- 106 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı — Yağız Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺31.234, Bolu (07.07.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →