LABORATUVAR TEZGAHLARI VE SPOR MALZEMELERİ SATIN
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfLABORATUVAR TEZGAHLARI VE SPOR MALZEMELERİ SATIN ihalesi (İKN 2020/302928) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/302928
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Niğde
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/302928 · Sonuç tarihi: 27.08.2020
İhalenin konusu
2 Grupta Toplam 21 Kalem Laboratuvar Tezgahları ve Spor Malzemeleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺308.345
2. kısım
Bravomed Medikal Sağlık Ürünleri Kara ve Deniz Araçları Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi. — ₺49.400
Bravomed Medikal Sağlık Ürünleri Kara ve Deniz Araçları Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LABORATUVAR TEZGAHLARI VE SPOR MALZEMELERİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺308.345; 2. kısım: Bravomed Medikal Sağlık Ürünleri Kara ve Deniz Araçları Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi., ₺49.400.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 74 Kalem Diş Sarf Malzeme Alımı — İnci Dental Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺308.260, Ankara (10.02.2026)
- 6 Grup Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺309.000, Erzurum (19.11.2025)
- LABORATUVAR SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Aven Mühendislik Pazarlama İnşaat Taahhüt Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺307.645, Antalya (04.12.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →