LASTİK SATIN ALINACAKTIR
Araç ve Taşıma EkipmanlarıLASTİK SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/278359) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/278359
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/278359 · Sonuç tarihi: 17.07.2020
İhalenin konusu
Lastik Alımı - 12 İş Kalemi 1190 Adet
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺202.860
2. kısım
Oto Ertan Jant Akü Lastik Ticaret Limited ġirketi — ₺27.100
Oto Ertan Jant Akü Lastik Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Odak Çözüm Eğitim DanıĢmanlık Tedarik ve Pazarlama Sanayi Ticaret Limited ġirketi — ₺909.800
Odak Çözüm Eğitim DanıĢmanlık Tedarik ve Pazarlama Sanayi Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LASTİK SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺202.860; 2. kısım: Oto Ertan Jant Akü Lastik Ticaret Limited ġirketi, ₺27.100; 3. kısım: Odak Çözüm Eğitim DanıĢmanlık Tedarik ve Pazarlama Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺909.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü'ne Bağlı İşletme Müdürlüklerine Ait Hizmet Vasıtalarının İhtiyacı Olan 392 Adet Muhtelif Ebatlarda Lastik Mal Alımı — Balcı Jant Lastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺203.277, İstanbul (18.09.2020)
- Yazlık-Kışlık Lastik Alımı — Soyut Otomotiv Sanayi ve Tic.A.Ş., ₺203.940, Ankara (14.07.2020)
- İş Makineleri İçin Yedek Parça Alım İşi — AS Grup Makina Kimya Yedek Parça Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺204.902, Uşak (19.03.2021)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →