Lavvar Muhtelif Pompalar Temini
Lavvar Muhtelif Pompalar Temini ihalesi (İKN 2026/99768) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/99768
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/99768 · Sonuç tarihi: 25.03.2026
İhalenin konusu
Mal Alımı –Lavvar Muhtelif Pompalar – 4 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
YPT Pompa Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺17.749
YPT Pompa Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
World Grup Yapı İnşaat Taahhüt Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺29.448
World Grup Yapı İnşaat Taahhüt Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Lavvar Muhtelif Pompalar Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: YPT Pompa Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺17.749; 2. kısım: World Grup Yapı İnşaat Taahhüt Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺29.448.
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Exproof Sac Pano Kutusu Temini — Ekspro Elektrik Malzemeleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺16.120 (16.06.2026)
- Yeraltı Exproof Ek Kutusu Temini — EDH Mühendislik Limited Şirketi, ₺10.500 (28.04.2026)
- Mekanik Yedekleri Temini — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺8.590 (07.05.2026)
- Kömür Üretim Siklonu Parçaları Temini — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺27.889 (17.06.2026)
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →