Lisans ve Yazılım Alımı (2 kısım)
Bilişim / BT HizmetleriLisans ve Yazılım Alımı (2 kısım) ihalesi (İKN 2022/529501) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/529501
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Muş
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/529501 · Sonuç tarihi: 19.07.2022
İhalenin konusu
1- Microsoft Eğitim Çözümleri Üyelik Anlaşması 2- Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Yazılımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz. Tic .A.Ş., kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺44.764.949.
- İdare hakkında: İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Muş Alparslan Üniversitesi adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz. Tic .A.Ş. — ₺227.928 (1 istekli)
Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz. Tic .A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
DBI Bilgi ve İletişim Teknolojileri Anonim Şirketi — ₺269.225 (3 istekli)
DBI Bilgi ve İletişim Teknolojileri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Lisans ve Yazılım Alımı (2 kısım) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz. Tic .A.Ş., ₺227.928; 2. kısım: DBI Bilgi ve İletişim Teknolojileri Anonim Şirketi, ₺269.225.
İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Muş Alparslan Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Temizlik Malzemesi Alımı (41 Kalem) — Omse Group Temizlik Medikal İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺217.712 (06.07.2022)
- Akaryakıt Alımı (Benzin-Motorin) — Yalçınçakar Petrol Ürünleri İnşaat Nakliye Turizm Gıda Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺327.875 (09.12.2019)
- 4 Kısım Laboratuvar Malzemesi Alımı — Nel Elektronik Cihazlar İmalat Ve Ticaret A.Ş., ₺109.720 (14.09.2020)
- Kırtasiye Malzemesi Alımı (56 Kalem) — Ofmark Ofis Malzemeleri ve Elektronik Hizmetler Anonim Şirketi, ₺423.663 (27.07.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilişim / BT Hizmetleri
- Microsoft Lisans Yenileme — DBI Bilgi ve İletişim Teknolojileri Anonim Şirketi, ₺226.390, Bayburt (20.12.2021)
- Karadeniz Ereğlibelediyesi Bilgi İşlem Birimi Bakım Onarım ve Destek Anlaşması ve Uzaktan Veritabanı İzleme ve Raporlama Yazılımı Yükleme, Konfigürasyon ve Devreye Alma İşi — Netto Bilişim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, ₺230.000, Zonguldak (23.03.2026)
- Üniversitemiz Yerleşkeler Arası İletişimi Sağlayan WAN Cihazları, Ağ Erişimini Sağlayan LAN Cihazları ve Sunucularının 2020-2021 yılı 12 Ay Bakım Anlaşması İşi — BTS Kurumsal Bilgi ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi, ₺225.000, İstanbul (01.07.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →