LNG (Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) veya CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) Alımı
LNG (Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) veya CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) Alımı ihalesi (İKN 2025/1881237) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1881237
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1881237 · Sonuç tarihi: 15.12.2025
İhalenin konusu
LNG veya CNG Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İpragaz Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 62 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺153.444.894.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İpragaz Anonim Şirketi — ₺16.392.000
İpragaz Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Omv Enerji Ticaret Anonim Şirketi — ₺2.360.000
Omv Enerji Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LNG (Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) veya CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İpragaz Anonim Şirketi, ₺16.392.000; 2. kısım: Omv Enerji Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.360.000.
SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1200 Ton Sodyum Karbonat (Teknik) Alımı — BEF Kimya Limited Şirketi, ₺18.300.000 (27.02.2026)
- Konveyör Bant Alımı — Derby Konveyör Bant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺11.690.732 (15.08.2025)
- Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğünün İhtiyacı Olan Radar ile Heyelan İzleme Sistemi Alımı — Kapeks Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺21.422.807 (24.12.2025)
- 132.500 kg Stretch Hood Film Alımı — Ayhan Ambalaj Plastik ve Sulama Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺11.251.900 (30.12.2025)
SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →