LOKOMOTİF KÖMÜR MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiLOKOMOTİF KÖMÜR MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/244596) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/244596
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/244596 · Sonuç tarihi: 12.07.2021
İhalenin konusu
5 Kalem Lokomotif Kömür Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.479.270.
- İdare hakkında: TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 5 Kalem Lokomotif Kömür Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Ltd.Şti. — ₺415.800 (2 istekli)
Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Saykan Raylı Sistemler Taşımacılık Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺33.120 (2 istekli)
Saykan Raylı Sistemler Taşımacılık Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LOKOMOTİF KÖMÜR MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Ltd.Şti., ₺415.800; 2. kısım: Saykan Raylı Sistemler Taşımacılık Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺33.120.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- KATI YAKIT (KÖMÜR VE ODUN) SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺415.000, Tunceli (01.06.2021)
- Şanlıurfa İli Hilvan İlçesi Makine Parkında Bulunan Araçlar için 75000 Litre Motorin Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺414.675, Şanlıurfa (12.07.2021)
- Kargı Orman İşletme Müdürlüğü 2026 Yılı İdare Binaları Isınması İçin 50 Ton İthal Portakal Cinsi Kalorifer Kömürü (Kuru Bazda 7000 kcal/kg (+-200) Mal Alımı — Amcaoğlu Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺414.500, Çorum (11.03.2026)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →