Mardin Kadın Konuk Evi Müdürlüğü 9 Aylık (01/04/2022- 31/12/2022) Mamul Yemek Hizmet Alımı İşi
Yemek ve Konaklama Hizmetleri"Mardin Kadın Konuk Evi Müdürlüğü 9 Aylık (01/04/2022- 31/12/2022) Mamul Yemek Hizmet Alımı İşi" ihalesinin sonucu (İKN 2022/187928). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2022/187928
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺451.984
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Mardin
- Sonuç tarihi
- 15.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/187928 · Sonuç tarihi: 15.04.2022
İhalenin konusu
Kadın Konuk Evi Müdürlüğü Toplam 28.265 Adet Mamül Yemek Hizmet Alımı İşidir
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %44 altında.
- İdare hakkında: Aile Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.