MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR SATIN ALINACAKTIR
Bilgisayar ve Büro DonanımıMASAÜSTÜ BİLGİSAYAR SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/278817) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/278817
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/278817 · Sonuç tarihi: 19.08.2021
İhalenin konusu
2 Kısım Masaüstü Bilgisayar
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz.Tic.A.Ş., kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺77.495.662.
- İdare hakkında: İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Masaüstü Bilgisayar alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz.Tic.A.Ş. — ₺36.946.000 (3 istekli)
Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz.Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz.Tic.A.Ş. — ₺3.749.750 (2 istekli)
Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz.Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz.Tic.A.Ş., ₺36.946.000; 2. kısım: Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz.Tic.A.Ş., ₺3.749.750.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- 2026 Yılı Muhtelif İşlerde Kullanılmak Üzere Yapı Ekipmanları ve Hırdavat Malzemeleri — Meridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, ₺37.219.530, Kocaeli (12.08.2026)
- Yazıcı ve Tarayıcı — Ofsis Bilişim Teknoloji Anonim Şirketi, ₺37.332.000, Ankara (25.11.2025)
- Bilgisayar, Kenar Ağ Anahtarı ve Santral Alımı — Destek Bilgisayar ve İletişim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, ₺36.479.400, Ankara (27.11.2025)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →