MATBAA MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Basım ve YayınMATBAA MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/666351) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/666351
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/666351 · Sonuç tarihi: 12.02.2020
İhalenin konusu
4 Kalem Basılı Matbaa Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alper Zarf Matbaacılık Ve Kağ.San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺117.349.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alper Zarf Matbaacılık Ve Kağ.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺60.000
Alper Zarf Matbaacılık Ve Kağ.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Matbuu Baskı Ve İnternet Hizmetleri Organizasyon Limited Şirketi — ₺37.500
Matbuu Baskı Ve İnternet Hizmetleri Organizasyon Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MATBAA MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alper Zarf Matbaacılık Ve Kağ.San.Tic.Ltd.Şti., ₺60.000; 2. kısım: Matbuu Baskı Ve İnternet Hizmetleri Organizasyon Limited Şirketi, ₺37.500.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Basım ve Yayın
- AFİŞ-BROŞÜR SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺40.560, Diyarbakır (14.05.2020)
- 766 Kalem Kitap Alımı — Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺87.165, Kayseri (08.07.2022)
- MATBAA SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺24.740, Ankara (05.06.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →