Matbu Basılı Evrak Alımı
Matbu Basılı Evrak Alımı ihalesi (İKN 2021/492373) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/492373
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Hatay
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/492373 · Sonuç tarihi: 19.10.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Hatay İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 136 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 18,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.744.443 (3 istekli)
2. kısım
Zekioğlu Temizlik Yemekçilik Turizm İnşaat Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺496.440 (2 istekli)
Zekioğlu Temizlik Yemekçilik Turizm İnşaat Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Matbu Basılı Evrak Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.744.443; 2. kısım: Zekioğlu Temizlik Yemekçilik Turizm İnşaat Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺496.440.
Hatay İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2022 Yılı Gıda Ürünleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.736.300 (25.11.2021)
- Kemiksiz Dana Eti Alımı — Coşkun Et Sucuk Enteğre Yemekçilik Canlı Hayvan Ve Besicilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.031.090 (15.06.2021)
- 6 Kalem Bilişim Malzemeleri Alımı — Datnet Mühendislik Bilişim Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.431.000 (15.09.2020)
- Kırtasiye, Biyomedikal Tüketim, Temizlik ve Mefruşat Ürünleri Alımı — Özel Medikal Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.371.700 (13.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →