Matbu Basılı Evrak Hizmeti Alımı
Matbu Basılı Evrak Hizmeti Alımı ihalesi (İKN 2019/720088) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/720088
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Hatay
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/720088 · Sonuç tarihi: 03.03.2020
İhalenin konusu
5 Kısım (Toplam 31 Kalem) Matbu Basılı Evrak Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Hatay İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 219 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 16,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺53.000
2. kısım
Karakuş Ofset Matbaacılık Ambalaj San.Ve Tic.Ltd.Şti — ₺169.700
Karakuş Ofset Matbaacılık Ambalaj San.Ve Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Matbu Basılı Evrak Hizmeti Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺53.000; 2. kısım: Karakuş Ofset Matbaacılık Ambalaj San.Ve Tic.Ltd.Şti, ₺169.700.
Hatay İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Cihaz Karşılığı Sarf Malzemeleri Alımı — Carna Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺47.376 (15.04.2020)
- 57 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Retina Tıbbi Malzemeler Sağlık Optik İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺41.400 (05.05.2020)
- Cerrahi Alet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺68.728 (07.12.2020)
- 28 Kalem Tıbbi Cihaz ve Muhtelif Malzeme Alımı — Hakerman İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺34.000 (24.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →