MEDİKAL GAZ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfMEDİKAL GAZ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/481025) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/481025
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/481025 · Sonuç tarihi: 20.11.2020
İhalenin konusu
12 Aylık 4 Kısım (13 Kalem) Medikal Gaz Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Güneş Sınai Gazlar İmalat ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺210.750
Güneş Sınai Gazlar İmalat ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kavas Gaz Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺122.960
Kavas Gaz Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MEDİKAL GAZ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Güneş Sınai Gazlar İmalat ve Ticaret Ltd.Şti., ₺210.750; 2. kısım: Kavas Gaz Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺122.960.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 25 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı İhalesi — Tunca Tıp Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺210.800, Kayseri (20.05.2026)
- 15 Aylık Laboratuvar Sarf Malzeme ve Cerrahi Havlu Alım İhalesi — 3K Laboratuvar Medikal Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺211.260, Giresun (30.12.2025)
- 14 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi — Dilay Medikal Temizlik İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺211.320, Elazığ (01.09.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →