MEDİKAL GAZ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfMEDİKAL GAZ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/548682) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/548682
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Trabzon
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/548682 · Sonuç tarihi: 27.10.2021
İhalenin konusu
2021 Yılı 60 Günlük Medikal Gaz Alımı - 2 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Usta Oksijen ve Sınai Gaz.Üret.Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şt, kayıtlarımızda 10 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺14.456.305.
- İdare hakkında: İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 60 Günlük Medikal Gaz Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Usta Oksijen ve Sınai Gaz.Üret.Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şt — ₺308.000 (1 istekli)
Usta Oksijen ve Sınai Gaz.Üret.Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Karadeniz Oksijen Gaz Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺2.250.850 (1 istekli)
Karadeniz Oksijen Gaz Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MEDİKAL GAZ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Usta Oksijen ve Sınai Gaz.Üret.Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şt, ₺308.000; 2. kısım: Karadeniz Oksijen Gaz Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺2.250.850.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 74 Kalem Diş Sarf Malzeme Alımı — İnci Dental Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺308.260, Ankara (10.02.2026)
- LABORATUVAR TEZGAHLARI VE SPOR MALZEMELERİ SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺308.345, Niğde (27.08.2020)
- LABORATUVAR SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Aven Mühendislik Pazarlama İnşaat Taahhüt Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺307.645, Antalya (04.12.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →