MEDİKAL GAZLAR ( OKSİJEN, AZOT PROTOKSİT VE
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfMEDİKAL GAZLAR ( OKSİJEN, AZOT PROTOKSİT VE ihalesi (İKN 2021/82184) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/82184
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/82184 · Sonuç tarihi: 29.03.2021
İhalenin konusu
3 Kalem/Kısım Medikal Gazlar (Medikal Amaçlı Oksijen, Azot Protoksit ve Tıbbi Karbondioksit Gazları)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Niğdeliler Sınai Ve Tıbbi Gaz Demir Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺220.080
Niğdeliler Sınai Ve Tıbbi Gaz Demir Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Postgil İnşaat Ve Ticaret A.Ş. — ₺7.275
Postgil İnşaat Ve Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MEDİKAL GAZLAR ( OKSİJEN, AZOT PROTOKSİT VE ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Niğdeliler Sınai Ve Tıbbi Gaz Demir Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺220.080; 2. kısım: Postgil İnşaat Ve Ticaret A.Ş., ₺7.275.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Tıbbi Ve Biyolojik Amaçlı Kullanılan Cihazlar Ve Aletler Grubu Malzeme Alımı (Sternum Cerrahi Testeresi) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺220.000, Hakkâri (18.08.2021)
- 18 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺220.251, Gaziantep (03.08.2026)
- MEDİKAL GAZ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺219.870, Bolu (28.01.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →