Medikal Sarf Malzeme
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfEyüpsultan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından açılan "Medikal Sarf Malzeme" ihalesini Okyanus Medical Sağlık Ürünleri Ticaret Limited Şirketi 1.031.650 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/2333).
- İhale Kayıt No
- 2021/2333
- Kazanan firma
- Okyanus Medical Sağlık Ürünleri Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.031.650
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 25.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/2333 · Sonuç tarihi: 25.02.2021
İhalenin konusu
19 Kalem 2021 Yılı Medikal Sarf Malzeme Mal Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Okyanus Medical Sağlık Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.606.650.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Okyanus Medical Sağlık Ürünleri Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →