Mefruşat Alımı (3 Kısım 7 Kalem Perde ve Perde Sistemleri)
Mobilya ve DöşemeMefruşat Alımı (3 Kısım 7 Kalem Perde ve Perde Sistemleri) ihalesi (İKN 2021/440684) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/440684
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/440684 · Sonuç tarihi: 27.09.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi -Atatürk-Zonguldak Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Desa Perde Mobilya Dekorasyon Tekstil Reklamcılık Gıda ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺314.125 (2 istekli)
Desa Perde Mobilya Dekorasyon Tekstil Reklamcılık Gıda ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aytuğ Ev Tekstil A.Ş — ₺105.820 (2 istekli)
Aytuğ Ev Tekstil A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Mefruşat Alımı (3 Kısım 7 Kalem Perde ve Perde Sistemleri) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Desa Perde Mobilya Dekorasyon Tekstil Reklamcılık Gıda ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺314.125; 2. kısım: Aytuğ Ev Tekstil A.Ş, ₺105.820.
Devlet Hastanesi -Atatürk-Zonguldak Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Radyografik Görüntüleme Sistemi Dedektörü Alımı — Render Medikal Biyomedikal Teknik Servis Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺535.000 (05.11.2025)
- Anjiyo Ünitesi İçin 3 Kalem Sarf Malzemeleri Alımı — MDD Yatırım Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺93.000 (03.03.2026)
- Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Semt Poliklinikleri Yangın Algılama Sistemi Yapım İşi — ON Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺845.000 (02.02.2026)
- Hasta Nakil Ambulanslarının Yeni Yönetmeliğe Göre Dönüşüm ve Tadilatlarının Yapılması İşi — Egetech Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.530.000 (13.01.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMIZLIK ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺313.800, İzmir (30.03.2021)
- Belediyemiz Hizmet Binası ve Diğer Dış Birimlerimizin Temizlik Hizmetinde Kullanılmak Üzere 42 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşi — FCF Doruk Temizlik Plastik Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺313.733, Diyarbakır (24.09.2021)
- Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullara kurulacak olan Tasarım Beceri Atölyeleri için gerekli donatım ve mobilya eşyalarının temin edilmesi ve kurulması işi — Dicle Laboratuvar Eğitim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺313.400, Kars (29.01.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →