METAL - PLASTİK ÇÖP KONTEYNERİ VE GERİ DÖNÜŞÜM
İnşaat MalzemeleriMETAL - PLASTİK ÇÖP KONTEYNERİ VE GERİ DÖNÜŞÜM ihalesi (İKN 2020/362978) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/362978
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/362978 · Sonuç tarihi: 02.09.2020
İhalenin konusu
600 Adet Metal Çöp Konteyneri (770 Litre) 370 Adet Plastik Çöp Konteyneri (770 Litre) 1600 Adet Geri Dönüşüm Kutusu İle 550 Adet Geri Dönüşüm Kolisi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺113.750
2. kısım
Uçak Plastik Kalıp Metal İthalat İhr Sanayi Ve Tic AŞ — ₺307.100
Uçak Plastik Kalıp Metal İthalat İhr Sanayi Ve Tic AŞ firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Uygun Konteynır Mak.İmal.San.İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺591.000
Uygun Konteynır Mak.İmal.San.İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
METAL - PLASTİK ÇÖP KONTEYNERİ VE GERİ DÖNÜŞÜM ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺113.750; 2. kısım: Uçak Plastik Kalıp Metal İthalat İhr Sanayi Ve Tic AŞ, ₺307.100; 3. kısım: Uygun Konteynır Mak.İmal.San.İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺591.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- 146 Kalem Muhtelif Hırdavat Malzemesi Alım İşi — Alto Makina Otomotiv İthalat ve İhracat Limited Şirketi, ₺114.450, Ankara (24.04.2026)
- Hırdavat, Bakım Onarım Ve Yapı Malzemesi Alım İşi İhalesi — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺114.600, Kocaeli (01.03.2022)
- Muhtelif Elektrik Hırdavat Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺114.750, Bursa (27.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →