Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tarafından Kullanılmakta Olan Oracle Lisans Bakım, Teknik Destek ve Ürün Güncellemeler
Eğitim HizmetleriMilli Eğitim Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi tarafından açılan "Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tarafından Kullanılmakta Olan Oracle Lisans Bakım, Teknik Destek ve Ürün Güncellemeler" ihalesini Robit Teknoloji Limited Şirketi 2.967.996 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/191215).
- İhale Kayıt No
- 2021/191215
- Kazanan firma
- Robit Teknoloji Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.967.996
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 21.05.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/191215 · Sonuç tarihi: 21.05.2021
İhalenin konusu
01/06/2021 - 31/05/2022 tarihleri arası 12 aylık 1 adet Oracle Lisans Bakım, Teknik Destek ve Ürün Güncellemesi Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Robit Teknoloji Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺31.932.072.
- İdare hakkında: Milli Eğitim Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Robit Teknoloji Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →