Müdürlüğümüz ihtiyacı; yakıt hariç, sürücülü olmak üzere 36 ay süreli 1 adet 2015 ve üzeri binek otomobil, 2 adet 2015 ve üzeri model 1900 cc – 2500 cc arası motor hacimli motorin ( dizel ) yakıtlı en az 4x2 çift kabin pick-up 'ın kiralanması işi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriElektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) Aslantaş Ve Yöresi Hes İşl.Müd. tarafından açılan "Müdürlüğümüz ihtiyacı; yakıt hariç, sürücülü olmak üzere 36 ay süreli 1 adet 2015 ve üzeri binek otomobil, 2 adet 2015 ve üzeri model 1900 cc – 2500 cc arası motor hacimli motorin ( dizel ) yakıtlı en az 4x2 çift kabin pick-up 'ın kiralanması işi" ihalesini Mersin Kardelen Turizm Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.382.766 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/31008).
- İhale Kayıt No
- 2022/31008
- Kazanan firma
- Mersin Kardelen Turizm Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.382.766
- İstekli sayısı
- 8
- İl
- Osmaniye
- Sonuç tarihi
- 09.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/31008 · Sonuç tarihi: 09.03.2022
İhalenin konusu
Aslantaş HES İşletme Müdürlüğü ihtiyacı 2015 ve üzeri model 1 adet binek araç ile 2 adet pick-up'ın yakıtsız, sürücülü 36 ay süreli kiralanması hizmet alımı işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 8 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %74 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Mersin Kardelen Turizm Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺25.700.531.
- İdare hakkında: Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) Aslantaş Ve Yöresi Hes İşl.Müd. adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.