Muhtelif Cins Madeni Yağ Temini
Yakıt, Elektrik ve EnerjiMuhtelif Cins Madeni Yağ Temini ihalesi (İKN 2025/1856549) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1856549
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1856549 · Sonuç tarihi: 12.02.2026
İhalenin konusu
19 Kalem Muhtelif Cins Madeni Yağ Temini
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Petrofer Endüstriyel Yağlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺65.194
Petrofer Endüstriyel Yağlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺126.162
Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Muhtelif Cins Madeni Yağ Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Petrofer Endüstriyel Yağlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺65.194; 2. kısım: Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺126.162.
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Hidrolik Silindir Büküm Makinesi Temini — Kemal Toprak Makina Hırdavat Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺59.900 (24.06.2026)
- Monoblok Burgu Ucu Temini (2000 Adet) — Baker Maden Ekipmanları Anonim Şirketi, ₺59.600 (09.10.2025)
- Otomatik Ocak Telefonu — Albacore Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺71.000 (22.12.2025)
- Muhtelif Eldiven Temini — BES İş Güvenlik Malzemeleri Dericilik Tekstil Konfeksiyon İnşaat Taahhüt Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺71.225 (26.11.2025)
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZI (LPG), SIVILAŞTIRILMIŞ — İpragaz Anonim Şirketi, ₺65.000, Diyarbakır (17.05.2021)
- KÖMÜR VE ODUN SATIN ALINACAKTIR — Onur Kömürcülük Muş Tekstil İnşaat Nakliyat Medikal Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺65.800, Muş (13.08.2020)
- Kurumumuz Taşra Teşkilatları ihtiyacı Muhtelif Madeni Yağ, Açık Sistem Dişli ve Tel Halat Yağı, Lityum Sabunlu Gres, Antifriz temini — Durucan ĠnĢaat Taahhüt Petrol Ürünleri ve Gıda Maddeleri Ticaret Limited ġirketi, ₺66.060, Ankara (26.06.2020)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →