Muhtelif Ebatlarda Abone Bağlantı Seti ve Polietilen Boru (PE32) Alımı İşi
İnşaat MalzemeleriMuhtelif Ebatlarda Abone Bağlantı Seti ve Polietilen Boru (PE32) Alımı İşi ihalesi (İKN 2020/581812) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/581812
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bursa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/581812 · Sonuç tarihi: 29.12.2020
İhalenin konusu
Toplam 2 kısım olmak üzere, 8 kalem abone bağlantı seti ve polietilen boru alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (BUSKİ) adına sonuçlanan 31 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
DNA Fittings Armatür Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺433.700
DNA Fittings Armatür Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺133.000
Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Muhtelif Ebatlarda Abone Bağlantı Seti ve Polietilen Boru (PE32) Alımı İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: DNA Fittings Armatür Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺433.700; 2. kısım: Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺133.000.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (BUSKİ) idaresinde benzer ölçekteki işler
- 3 Kısım Alt Temel Dolgu Malzemesi Satın Alınması İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺411.814 (17.05.2021)
- 2021/1 Alt Temel Dolgu Malzemesi, Yataklama-Gömlekleme Malzemesi 1" (3 Numara Kırmataş), Taş tozu (Filler Malzeme) Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺467.750 (17.05.2021)
- Ortak Kullanımlı Telsiz Aboneliği Hizmet Alımı İşi — Tetrabil HaberleĢme ve Altyapı Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺323.532 (10.03.2021)
- İnegöl İlçesi Muhtelif Mahallelerde Parke Taşı ve Bordür Döşenmesi Yapım İşi — Kayayapı İnşaat Maden Nakliyat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺572.100 (28.01.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Asfalt (Aşınma Tip - 1) Alınması İşi — Tezcan Canıtez İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺433.500, İzmir (19.08.2021)
- HAZIR BETON SATIN ALINACAKTIR — Penta Hazır Beton Enerji Madencilik inş.İnş.Malz. Turzm.San. T. A.Ş., ₺434.500, Ordu (05.07.2021)
- İNŞAAT MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺432.000, Edirne (21.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →