Muhtelif Ekipmanlara Ait Palet Pabucu (2 Kalem)
Muhtelif Ekipmanlara Ait Palet Pabucu (2 Kalem) ihalesi (İKN 2020/555751) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/555751
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/555751 · Sonuç tarihi: 07.01.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Höyük İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺475.247.
- İdare hakkında: Tarım Ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Makina İmalat Ve Donatım Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 14 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Höyük İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺404.022
Höyük İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Lıebherr Makine Tic.Servis Ltd.Şti. — ₺1.919.280
Lıebherr Makine Tic.Servis Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Muhtelif Ekipmanlara Ait Palet Pabucu (2 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Höyük İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺404.022; 2. kısım: Lıebherr Makine Tic.Servis Ltd.Şti., ₺1.919.280.
Tarım Ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Makina İmalat Ve Donatım Dairesi Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Çelik Tel Halatlar — Global Çelik Halat Ticaret A.Ş., ₺266.320 (20.08.2020)
- Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası Alımı — Yıldızlar İş Elbiseleri İş Güvenliği Ekipmanları İnşaat Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺19.675 (08.07.2021)
- DSİ 17 Bölge Müdürlüğü (Van) Kalorifer Yakıtı — Bota Petrol Temizlik Sağlık Hizmetleri Yemekcilik Medikal İnşaat.Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.080.000 (10.11.2020)
- DSİ GAP 15 Bölge Müdürlüğü (Şanlıurfa) Kalorifer Yakıtı — Bota Petrol Temizlik Sağlık Hizmetleri Yemekcilik Medikal İnşaat.Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.121.000 (17.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →