Muhtelif Eldiven Temini
Giyim ve TekstilMuhtelif Eldiven Temini ihalesi (İKN 2025/1319190) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1319190
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1319190 · Sonuç tarihi: 26.11.2025
İhalenin konusu
Mal Alımı – Muhtelif Eldiven Temini – 7 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
BES İş Güvenlik Malzemeleri Dericilik Tekstil Konfeksiyon İnşaat Taahhüt Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺71.225
BES İş Güvenlik Malzemeleri Dericilik Tekstil Konfeksiyon İnşaat Taahhüt Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bayko Ayakkabıcılık İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺27.342
Bayko Ayakkabıcılık İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Muhtelif Eldiven Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: BES İş Güvenlik Malzemeleri Dericilik Tekstil Konfeksiyon İnşaat Taahhüt Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺71.225; 2. kısım: Bayko Ayakkabıcılık İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺27.342.
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Otomatik Ocak Telefonu — Albacore Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺71.000 (22.12.2025)
- Emniyetli Ayakkabı ve Bot Temini — Bayko Ayakkabıcılık İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺80.227 (24.10.2025)
- Hidrolik Silindir Büküm Makinesi Temini — Kemal Toprak Makina Hırdavat Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺59.900 (24.06.2026)
- Monoblok Burgu Ucu Temini (2000 Adet) — Baker Maden Ekipmanları Anonim Şirketi, ₺59.600 (09.10.2025)
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Karayolları 15 Bölge (Kastamonu) Müdürlüğü Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi Alım İşi — Grup İş Güvenlik Malzemeleri Tekstil Turizm ve Endüstri Gereçleri Pazarlama İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺71.770, Kastamonu (08.12.2021)
- 44 Kalem Personel Kıyafeti Malzemeleri Alımı - Mal Alımı — ZN Grup Tekstil Limited Şirketi, ₺71.817, Mersin (30.09.2025)
- 7 Kısım Personel Kıyafeti Alımı — Çağdaş Nakış Konfeksiyon Tekstil İş Kıyafetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺72.000, Adana (21.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →