MUHTELİF KENT MOBİLYALARI VE HIRDAVAT MALZEMESİ
Mobilya ve DöşemeMUHTELİF KENT MOBİLYALARI VE HIRDAVAT MALZEMESİ ihalesi (İKN 2022/427958) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/427958
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/427958 · Sonuç tarihi: 08.06.2022
İhalenin konusu
5 Kalem Muhtelif Kent Mobilyaları ve 9 Kalem Hırdavat Mazlemeleri
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Muhtelif Kent Mobilyaları | 5 | Kalem |
| Hırdavat Mazlemeleri | 9 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Cem İnş Orman Ürn Nakliyat ve Mak San Tic Ltd Şti, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.392.725.
- İdare hakkında: SATIN ALINACAKTIR AVCILAR BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ Muhtelif Kent Mobilyaları ve Hırdavat Malzeme Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Cem İnş Orman Ürn Nakliyat ve Mak San Tic Ltd Şti — ₺546.000 (2 istekli)
Cem İnş Orman Ürn Nakliyat ve Mak San Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Cem Boya Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺139.910 (2 istekli)
Cem Boya Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MUHTELİF KENT MOBİLYALARI VE HIRDAVAT MALZEMESİ ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Cem İnş Orman Ürn Nakliyat ve Mak San Tic Ltd Şti, ₺546.000; 2. kısım: Cem Boya Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺139.910.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- (94) Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺545.250, Ankara (06.03.2026)
- Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺544.995, Çanakkale (13.05.2026)
- Birimler İçin 14 Kısım Temizlik Malzemesi Alımı — Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺548.500, Trabzon (01.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →