MUHTELİF KİT,KİMYASAL,LAB, TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN
Mobilya ve DöşemeMUHTELİF KİT,KİMYASAL,LAB, TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ihalesi (İKN 2020/235145) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/235145
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/235145 · Sonuç tarihi: 12.08.2020
İhalenin konusu
16 Kalem Muhtelif Kit, Kimyasal, Lab., Temizlik Mlz.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Disera Tıbbi Malzeme Lojistik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.618.400.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Disera Tıbbi Malzeme Lojistik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺758.000
Disera Tıbbi Malzeme Lojistik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺83.411
3. kısım
Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti. — ₺117.265
Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MUHTELİF KİT,KİMYASAL,LAB, TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Disera Tıbbi Malzeme Lojistik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺758.000; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺83.411; 3. kısım: Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti., ₺117.265.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Selçuk Devlet Hastanesi Temizlik Malzemesi Alımı — Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺760.000, İzmir (19.06.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi, ₺760.149, İstanbul (13.04.2020)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, ₺761.111, Antalya (05.05.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →