Muhtelif Lastik ve Jant Alım İşi
Araç ve Taşıma EkipmanlarıMuhtelif Lastik ve Jant Alım İşi ihalesi (İKN 2019/634680) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/634680
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/634680 · Sonuç tarihi: 11.02.2020
İhalenin konusu
10 kalem Muhtelif Lasrik ve Jant Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Özcanlar Lastik San.ve Tic.Ltd.ġti. — ₺83.100
Özcanlar Lastik San.ve Tic.Ltd.ġti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Prometeon Turkey Endüstriyel ve Ticari Lastikler Anonim ġirketi — ₺509.720
Prometeon Turkey Endüstriyel ve Ticari Lastikler Anonim ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Muhtelif Lastik ve Jant Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Özcanlar Lastik San.ve Tic.Ltd.ġti., ₺83.100; 2. kısım: Prometeon Turkey Endüstriyel ve Ticari Lastikler Anonim ġirketi, ₺509.720.
Ankara Büyükşehir Belediyesi Makina İkmal Bakım Ve Onarım Dairesi Başkanlığı Stok Ve Ambarlar Şube Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Atölye Tüketim Malzemeleri (El Aletleri Grubu) Alım İşi — Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺251.897 (01.06.2020)
- Muhtelif Yağ Ve Antifriz Alım İşi — Lukoıl Lubrıcants Mıddle East Madeni Yağ Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.149.588 (05.05.2020)
- Belediyemiz Hizmetlerinde Kullanılmakta olan Araç ve İş Makinelerinin 1 Yıllık Zorunlu Mali Sorumluluk Trafik Sigortası Yaptırılması İşi — Yazıcı Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi., ₺3.730.400 (24.11.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- OTOBÜS FİLTRESİ SATIN ALINACAKTIR — Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺82.950, İzmir (05.08.2021)
- Unimog Birimi Yedek Parça Mal Alım İşi — Pın-Öz Makina Aksamları San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺83.339, Ankara (13.10.2021)
- Volvo Greyder marka İş Makinelerinin yedek parçaları — Garanti İş Makineleri Tic.Ve San.Ltd Şti., ₺84.059, Ankara (21.06.2021)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →