Muhtelif Sigorta ve Kasko Hizmeti Alım İşi
Finans ve Sigorta HizmetleriMuhtelif Sigorta ve Kasko Hizmeti Alım İşi ihalesi (İKN 2025/1932278) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1932278
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1932278 · Sonuç tarihi: 30.12.2025
İhalenin konusu
3 Kısım Muhtelif Sigorta ve Kasko Hizmeti Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alista Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺18.193.013.
- İdare hakkında: Kayseri Ulaşım Turizm İnşaat Taahhüt Proje Müşavirlik Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alista Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi — ₺10.117.013 (2 istekli)
Alista Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Alista Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi — ₺8.076.000 (2 istekli)
Alista Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Muhtelif Sigorta ve Kasko Hizmeti Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alista Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺10.117.013; 2. kısım: Alista Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺8.076.000.
Kayseri Ulaşım Turizm İnşaat Taahhüt Proje Müşavirlik Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gişe/Kiosk, Otopark Kıymetli Mal-Para Nakli ve Kiosk Müdahalesi Hizmet Alımı — PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺16.470.000 (11.08.2026)
- Kışlık İş Kıyafetleri ve Kışlık İş Ayakkabıları Mal Alımı — Garmenta Tekstil Reklam Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.777.015 (07.08.2026)
- Yazlık İş Kıyafetleri ve Yazlık İş Ayakkabıları Mal Alımı — Garmenta Tekstil Reklam Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.553.370 (12.02.2026)
- 24 Ay Süre ile Şoförsüz Araç Kiralama Hizmet Alımı — Şahika Seyahat Taşımacılık Turizm Nakliye ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺29.976.000 (05.01.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Finans ve Sigorta Hizmetleri
- Genel Müdürlüğümüze Ait 308 Adet Taşıt ve 105 Adet İş Makinesinin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortaları Yaptırılması Hizmet Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺10.176.000, Bursa (30.03.2026)
- Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası — Yazıcı Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺9.999.867, Muğla (24.11.2025)
- Karayolları Genel Müdürlüğü Makine Parkında Bulunan Araç ve Makinelerin 2021 yılına ait Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortalarının 1 (bir) yıllık yaptırılması — Anadolu Anonim Türksigorta Şirketi, ₺9.997.048, Ankara (22.10.2020)
Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →