MUTFAK GEREÇLERİ VE İÇME SUYU SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriMUTFAK GEREÇLERİ VE İÇME SUYU SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/511539) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/511539
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/511539 · Sonuç tarihi: 27.11.2020
İhalenin konusu
4 Kalem Mutfak Gereçleri Ve 1 Kalem İçme Suyu Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Mutfak Gereçleri | 4 | Kalem |
| İçme Suyu Alımı | 1 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 66 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺101.362.259.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺5.089.600
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Günay Temizlik Gıda Market İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺897.500
Günay Temizlik Gıda Market İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MUTFAK GEREÇLERİ VE İÇME SUYU SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺5.089.600; 2. kısım: Günay Temizlik Gıda Market İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺897.500.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Hazır Beton (Çimento İdare Malı) Alımı — Ünbel Danışmanlık Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.090.000, Ordu (18.07.2022)
- C25/30 Hazır Beton Mal Alımı — Arslanyol İnşaat Madencilik Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.085.000, Zonguldak (10.04.2026)
- ÇELİK HAT BORULARI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺5.102.700, Ankara (08.06.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →