Mutfak Malzemeleri Alımı (122 Kalem)
Mobilya ve DöşemeMutfak Malzemeleri Alımı (122 Kalem) ihalesi (İKN 2026/1148263) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1148263
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1148263 · Sonuç tarihi: 31.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hakbilenler Dayanıklı Tüketim Malları ve Nakliyat Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 36 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺211.703.965.
- İdare hakkında: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Satın Alma Dairesi Başkanlığı Levazım ve Ayniyat Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Hakbilenler Dayanıklı Tüketim Malları ve Nakliyat Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi — ₺4.250.000 (3 istekli)
Hakbilenler Dayanıklı Tüketim Malları ve Nakliyat Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
2M Mutfak Dünyası Endüstriyel Çözümleri Gıda İnşaat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.370.490 (3 istekli)
2M Mutfak Dünyası Endüstriyel Çözümleri Gıda İnşaat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Mutfak Malzemeleri Alımı (122 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Hakbilenler Dayanıklı Tüketim Malları ve Nakliyat Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺4.250.000; 2. kısım: 2M Mutfak Dünyası Endüstriyel Çözümleri Gıda İnşaat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.370.490.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Satın Alma Dairesi Başkanlığı Levazım ve Ayniyat Şube Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Giyim Malzemesi Alımı (22 Kalem) — Bisimeta Tekstil Ayakkabı Temizlik Kırtasiye Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.834.310 (02.09.2026)
- Muhtelif Ayakkabı ve Terlik Alımı (11 Kalem) — MNL Lina Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.942.000 (08.07.2026)
- Kimlik Kartı Boyun Askı İpi, Kabı ve Yoyo Alımı — Laminet Ofis Sistemleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.905.000 (21.08.2026)
- 6 Kalem Hasta Bakım Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺28.770.000 (08.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Temizlik Malzemesi ve Ekipmanları Alımı — Elegant Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Peyzaj Limited Şirketi, ₺4.259.828, İstanbul (16.04.2021)
- Temizlik Malzemesi — Parla Temizlik Malzemeleri Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺4.224.702, İzmir (04.06.2026)
- 2025 Yılı Parketaş ve Sokak Mobilyaları Alımı — Tuğalp İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.222.500, Yozgat (20.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →